PROGRAM DE LUCRU

Tel / Fax : 0249.450.284
Cod postal : 237290
Bun venit pe situl comunei Oboga Imprimare Email

Bine aţi venit pe situl comunei Oboga, un site creat ca mijloc de comunicare cu cetăţenii comunei şi cu cei ce vor să ne cunoască şi să ne acorde încrederea lor.
     Oboga este o comună cu renume în Oltenia şi nu numai, un loc frumos încărcat de tradiţii şi cu un real potenţial de dezvoltare.
     Alături de echipa pe care o conduc în calitate de primar, încerc să fac ce este mai bine pentru concetăţenii mei şi consider că ducând la bun sfărşit proiectele cuprinse în Stategia de dezvoltare locală, nu-i voi dezamăgi.
     Sper ca locuitorii comunei să mă sprijine în continuare şi să-mi transmită opiniile lor .
     Cei care vizitând acest site vor dori să ne fie alături, vor fi primiţi cu drag.

Cu stimă,
Primar